ALMEO - webové a internetové studio, Internet, systémy a software

ALMEO s.r.o.  -  KONTAKT  |  MAPA WWW
ALMEO - webové a internetové studio | řešení pro Internet a software

Webové aplikace
a stránky

Internetové obchody

Software

Grafika, propagace a marketing

Technická řešení
Hardware

Ostatní služby

Produkty a hotová řešení

RYCHLÝ KONTAKT

Obchodní management
ALMEO s.r.o.

tel.:  (+420) 724 756 029
e-mail:   info@almeo.cz
Potocká 58/7, 623 00 Brno
ukázat sídlo na mapě

MÁTE DOTAZ / OTÁZKU ?

Opište kód:

Webové aplikace a stránky

Tvorba internetových stránek, webových prezentací či aplikací by se dala zahrnout do primární činnosti a nabídky naší firmy. Ve všech variantách naší nabídky je obsažen provoz redakčního systému WebIdeal ke stránkách a aplikacím, takže klient tak získává ucelené řešení i z hlediska správy a případných editací či změn svých internetových stránek.

 

Koncepce této nabídky rozlišuje několik základních modelů nabídek :

 

 

1. Přichystané internetové stránky s předpřipraveným vzhledem

 

Varianta vhodná zejména pro menší firmy nebo subjekty, které požadují víceméně základní formu prezentace na Internetu. Klient má možnost vybrat si z připravených grafických variant vzhledu stránek s tím, že dle požadavku lze upravit pouze hlavičku stránek (vložení loga firmy, nápisu nebo jednoduchého motivu či obrázku).  ....více informací o této nabídce.

 

2. Webové stránky a prezentace na míru

 

Oproti předchozí variantě se zde jedná o tvorbu grafického vzhledu i funkčnosti na zakázku a dle požadavků klienta. Grafický vzhled stránek je vytvářen na základě dodaných podkladů, různé požadavky na funkčnost aplikace pak zabezpečují doplňkové moduly (součásti) pro redakční systém.  ...více informací o této nabídce.

 

3. Výroba a vývoj portálů, systémů a složitějších aplikací

 

Zde se jedná o velmi širokou a specifickou nabídku, kterou nelze ohraničit a jednoznačně definovat v konkrétních bodech. Naše firma je schopna realizovat jak portálová řešení informačních a zpravodajských serverů (např. www.zlinskykraj.net, www.chriby.cz), dále také různé aplikace na míru - aktualizační serverové aplikace, pravidelně spouštěné skripty apod.

 

V případě zájmu tedy potencionálnímu klientovi doporučuje co nejpřesněji konkretizovat a specifikovat poptávku a tuto nám zaslat. Rádi vytvoříme individuelní řešení - jak cenové tak technologické dle Vašich specifických přání a požadavků. 

 

NAŠE TIPY

Zakládáte firmu nebo živnost?
Začněte již od začátku budovat svou značku a dobré jméno. Corporate Identity, neboli jednotný vizuální styl společnosti přidává na úrovni a důvěryhodnosti - zkrátka styl "každý pes jiná ves" se u moderních firem a podnikatelů již poněkud nenosí.
více o této službě »

AKTUÁLNĚ

Změna sídla společnosti ALMEO s.r.o.
  Společnost ALMEO s.r.o. oznamuje změnu sídla společnosti z původní adresy Oskol 311/41, 767 01 Kroměříž na novou adresu sídla firmy, a to:...   více >

ALMEO s.r.o. - prezentace společnosti   Copyright © 2010 - 2023 ALMEO s.r.o., všechna práva vyhrazena.   Aplikace běží na redakčním a publikačním systému WEBIDEAL.
Podmínky přístupu a používání webové prezentace  |  Ujednání o ochraně osobních údajů společnosti ALMEO s.r.o.